PARTNEŘI

Oblast, na kterou se zaměřujeme nejvíce, a která má v této době plné změn a reforem největší potenciál, je finanční poradenství. V tomto odvětví spolupracujeme s drtivou většinou partnerů (ať pojišťoven, bank, pojišťoven, hypotečních bank, penzijní a investičních společností či stavebních spořitelen) a zastupujeme celkem 96% celého finančního trhu!

Energetické poradenství je další velmi potenciální oblast, jelikož dodavatelů elektřiny a plynu se za poslední dobu vyrojila velká spousta a většina lidí neví, který dodavatel je správný právě pro ně. Navíc mnoho pochybných podomních prodejců používajících různé lživé metody spoustu klientů odradila a ti to raději neřeší a nechávají být. Přitom při správně odvedeném energetickém poradenství se dá ušetřit i několik tisíc ročně bez snížení kvality poskytovaných služeb. To bylo důvodem, proč jsme se rozhodli poskytovat poradenství i v tomto segmentu a jako partnera jsme si vybrali jednoho z nejsilnějších hráčů na trhu – společnost ECON Energy s.r.o., která spolupracuje téměř se všemi dodavateli energií.

Další neméně významnou oblastí, kterou se zabýváme, je realitní poradenství. Jedná se o poměrně nový obor a naším partnerem v tomto segmentu je společnost Filuta Real spol. s r.o.. Tato společnost spolupracuje s převážnou většinou realitních kanceláří. Pokud se tedy rozhodnete prodávat, kupovat či pronajímat nemovitost prostřednictvím naší společnosti, dostane se Vám ta nejširší nabídka či zastoupení na trhu.